Paryż 2015r.
Dodane przez Admin dnia Listopad 24 2014 14:15:12


Ramowy program wycieczki do Paryża

Cena: 985 zł/os.

Termin: 20-24.05.2015r.

1 dzień: 20/21.05 ( środa/czwartek ) , wyjazd z Ujeźdźca Wielkiego o godz.00.00, nocny przejazd przez Niemcy do Francji, około południa przyjazd do Strasburga,- stolicy Europy i Alzacji,- znajduje się tu Zgromadzenie Rady Europy, Sąd Europejski i Komisja Praw Człowieka. Spacer po mieście z pilotem: Rynek, Katedra Najświętszej Marii Panny (Notre Dame)-perła gotyku, Stare Miasto, czas wolny, obiad. Wyjazd z miasta około godz.16, przejazd w okolice Metz, nocleg w hotelu.

2 dzień: 22.05 ( piątek ), śniadanie, przyjazd do Paryża około godz.14.00, spotkanie
z lokalnym przewodnikiem, objazd miasta autokarem; spacer po Wyspie Cite- miejscu gdzie narodził się Paryż, zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame (wejście do środka gratis), wizyta w Dzielnicy Łacińskiej - dzielnicy nauki, gdzie spotkać można uczonych i studentów, po drodze: Boulvard Saint Michel, Sainte Chapelle, Sorbona, przejedziemy Polami Elizejskimi, słynnym bulwarem z luksusowymi sklepami, dalej Łuk Triumfalny, udamy się w okolice Wieży Eiffle’a- symbolu miasta z widokiem na Plac Trocadero, Panteon w którym pochowany jest Napoleon Bonaparte. Obiado- kolacja ( flunch) w restauracji, przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień: 23.05 ( sobota ), śniadanie, przejazd metrem lub koleją do centrum, dalsze zwiedzanie miasta z przewodnikiem: spacer po dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę SacreCoeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, Place du Tertre. Obiado-kolacja w restauracji (flunch), wyjazd z Paryża w późnych godzinach popołudniowych. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.

4 dzień: 24.05 ( niedziela ), przyjazd do Ujeźdźca Wielkiego około południa.

Cena zawiera:
• przejazd komfortowym autokarem z roku produkcji 2013
• 2 noclegi w hotelu **/*** w pokojach 2-osobowych z łazienkami
• 2 śniadania
• 3 obiado-kolacje typu flunch
• opieka licencjonowanego pilota
• lokalnego przewodnika
• ubezpieczenie NW,KL ( Signal Iduna )
• parkingi, wjazdy do miasta, opłaty drogowe
• przejazd metrem lub koleją

Cena nie zawiera: napoi do posiłków.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji programu oraz terminu wycieczki. Zapisy przyjmuje do 28.02.2015 roku lub do wyczerpania ilości miejsc Agnieszka Dziób ( Jana ), tel. kom.: 698 977 898, lub Krzysztof Dziób, tel. kom.: 664 016 439. Należy w tym terminie wpłacić także zaliczkę w wysokości 200 zł. Uwaga: wycieczka zostanie zrealizowana przy minimalnym udziale 40 uczestników.